rainbowcars logo

+420775988424

+420775988424

Kdo jsme

Snahou naší firmy je poskytnout zákazníkům komplexní služby spojené s opravami nebo kompletním lakováním vozidel a zařízení, a to včetně poradenství.

Jsme připraveni Vám pomoci při řešení Vašich požadavků na kvalitní lakýrnické práce. Naše dlouholeté zkušenosti z oboru nás předurčují najít vždy optimální řešení Vaší zakázky.

Pracovní kolektiv je nejdůležitější a svým způsobem strategický pro fungování a rozvoj jakékoliv menší či větší firmy.

Tento fakt si velmi uvědomujeme, a proto se vždy snažíme vybírat a pracovat jen s těmi nejlepšími. Těmi, kteří nezkazí špatnou prací pověst firmy a jde jim stejně jako nám o spokojenost zákazníka, proto také absolvujeme pravidelná školení a předváděcí akce nových technologií.

Snažíme se být firmou, jejíž zaměstnanci jsou vedeni k osobnímu a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi.

Nabízíme Vám své dlouholeté zkušenosti. Cílem našeho snažení byl a vždy bude spokojený zákazník.

Lakovna je vybavena nejmodernější technologií, založenou na použití kvalitních vodou ředitelných barev renomované značky DuPont, které jsou šetrné k životnímu prostředí a splňují nejpřísnější emisní limity a zároveň i požadavek na nejvyšší kvalitu lakovaných výrobků.

Veškeré barvy si mícháme ve vlastním míchacím centru s kvalitním vybavením. Specializujeme se především na lakování všech typů osobních, dodávkových, užitkových a nákladních automobilů, ale i motocyklů a automobilových veteránů. Pro naše zákazníky zajišťujeme i klempířské práce, leštění a renovace zašlých laků i světel, lakování alu disků, svařování plastů, cínování aj.

CERTIFIKÁT

CERTIFIKÁT DUPONT REFINISH

OSVĚDČENÍ AUDATEX